Psichologinės / emocinės pagalbos teikėjų grupė

✔ Vilniaus psichoterapijos namuose jau antrus metus vyksta ilgalaikė psichoterapinė grupė, skirta tik specialistams, teikiantiems psichologinę, emocinę, socialinę pagalbą (psichologams, psichiatrams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, emocinę pagalbą teikiantiems savanoriams).

✔ Grupė skirta asmeniniam augimui ir iškylančių sunkumų sprendimui.

✔ Grupė yra uždara.

✔ Vyksta kiekvieną antradienį 18:00–19:30 val. Vilniaus psichoterapijos namuose.

✔ Grupę veda psichodinaminės krypties psichologė–psichoterapeutė, supervizorė Eglė Ražaitienė.

✔ Prieš priimant į grupę vyksta bent du įvadiniai susitikimai su grupės vedančiąja, kurių metu aptariami Jūsų lūkesčiai grupei ir galima grupės nauda būtent Jums.

✔ Grupės dalyvio mokestis 80 eur/mėn. Įvadinio pokalbio kaina 40 eur.

✔ Pasiteirauti, registruotis arba išreikšti savo norą / ketinimą dalyvauti galite: el. p. egle@psi-perspektyvos.lt, tel. 8 603 03773.

Kurdami, dalyvaudami ir vesdami grupes neretai susiduriame, kad būtent mums, psichikos pagalbos srityje dirbantiems specialistams, sunkiausia kreiptis pagalbos ir reikia labiausiai „perlipti per save“, kad pripažintume, jog, nepaisant profesinių žinių, yra dalykų, kuriuos suvaldyti savo pačių gyvenime nebūtinai taip lengvai sekasi. Daugybė perskaitytų knygų suteikia žinių, aibė seminaruose praleistų valandų išmoko vertingų technikų, kaip susitvarkyti su konkrečiais sunkumais, bet tik santykyje su kitais galime tyrinėti save, pamatyti panašumus, leisti sau lengviau priimti skirtumus, suvokti ir džiaugtis savo unikalumu ir gyventi autentišką gyvenimą.

Dirbdami pagalbos kitiems teikimo srityje, aiškiai žinome stereotipus, koks neva turi būti psichologas, socialinės ar emocinės pagalbos teikėjas. Tikriausiai ir jūs esate girdėję, kad turime turėti idealius santykius, turiningą laisvalaikį, jausti besąlygišką meilę savo artimui, nulį konfliktų, neliūdėti, negedėti, nepykti, neverkti, nebijoti, būti išsiugdę tik taisyklingus įpročius ir dar… milijonus dalykų, kurie turėtų mus pakylėti nuo žemės ir paversti tobulais (ne)žmonėmis.

O kas, jei ne? Kas, jei mes liūdime, sutrinkame, nežinome, nemokame, o kartais supratimo neturime, kodėl mūsų santykiuose kartojasi varginančios situacijos, arba kodėl neturime jėgų, imame pykti ant tų, kuriems turime padėti? Kas, jei slepiame savo šešėlinę pusę, nešame savo kalčių naštą arba gėdą pažįstame iš labai arti ir asmeniškai, o ne tik iš klientų pasakojimų?

Mūsų tikslas sudaryti galimybę saugioje, konfidencialioje, palaikančioje aplinkoje spręsti sunkumus, su kuriais susiduriate Jūs patys, ieškoti atsakymų į Jums iškylančius klausimus. Pasiekti, kad išspręsti vidiniai konfliktai taptų resursais ir patirtimi, leidžiančiais efektyviai veikti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.