Supervizijų grupė pradedantiems psichologams

❂ Ši supervizijų grupė skirta psichologams, jau turintiems klientų, ar tik besiruošiantiems pradėti psichologo profesinę praktiką.

❂ Į grupę kviečiami įvairių krypčių psichologijos magistro laipsnį įgiję ir dar studijuojantys magistrantūros studijose asmenys.

❂ Supervizijų grupę veda psichodinaminės krypties psichologė – psichoterapeutė, supervizorė Eglė Ražaitienė.

❂ Tai uždaro tipo grupė, vykstanti kartą per mėnesį, pirmadieniais, 16:00–17:30 val. Vilniaus psichoterapijos namuose arba nuotoliniu būdu.

❂ Grupė vyksta ciklais (rugsėjis-birželis)- visuose vieno ciklo susitikimuose dalyvauja tie patys žmonės. Ciklą sudaro 10 susitikimų.

❂ Pabaigus supervizijų grupės ciklą dalyviams išduodami pažymėjimai.

❂ Vieno grupės užsiėmimo kaina - 15 eur.

❂ Grupės dalyvių skaičius ribotas.

Šiuo metu vyksta registracija.

❂ Kontaktai registracijai ar pasiteiravimui: el.p. info@psi-perspektyvos.lt, tel. +370 603 03773.

Mes žinome kaip neramu pradedant konsultuoti, žinome, ką reiškia jaustis „jaunu psichologu“, matyti Jus tyrinėjančias akis, klausiančias, ar užteks Jums kompetencijos padėti susidoroti su kančia ar krize. Turbūt, kiekvienas konsultuojantis psichologas ar psichoterapeutas atsimena, kad pirmus savo darbo su klientais kartus ne tik klausėsi jo, bet ir galvojo, ką čia „teisingo“ pasakyti arba „ką daryti dabar, kai išgirdau, kokia komplikuota kliento situacija“, kaip greičiau padėti žmogui sėdinčiam prieš Jus. Dėl to Vilniaus psichoterapijos namų komanda kviečia Jus kartu saugioje ir palaikančioje erdvėje patyrinėti ne tik turimus konsultavimo atvejus, bet ir savo nerimus, tariamas klaidas (kurios dažniausiai nėra klaidos), silpnybes paversti stiprybėmis, patreniruoti ir paauginti savo kaip specialistų „raumenukus“, kad virsmas iš pradedančio psichologo į patyrusį specialistą bei savo srities profesionalą būtų ne tik sklandus, bet ir džiaugsmingas.